Darmowa wtyczka do odszumienia dźwięku

Darmowa wtyczka do odszumienia (usuwania szumów) z nagrań dźwięku, którą polecamy to Bertom Denoiser. Jeśli chcesz w prosty sposób usunąć męczące szumy, które nagrały się podczas twojej sesji.

Usuwanie szumów nie jest idealnym rozwiązaniem. Realizując nagrania dźwięku warto odpowiednio ustawić nasze nagranie, by zniwelować wszelkie szumy. Czasem niestety nagramy coś z szumami i chcąc odszumić nasze nagranie warto sięgnąć po darmową wtyczkę, np. zaprezentowaną tutaj.

Bertom Denoiser – wtyczka do odszumienia dźwięku za darmo

Za pomocą kilku suwaczków możemy w prosty sposób odszumić nasze nagrania. Sama wtyczka jest prosta w użyciu oraz można jej użyć z większością systemów DAW.

Wtyczka jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo. Warto już dziś pobrać i przetestować wtyczkę. W momencie pisania tego artykułu wtyczka była dostępna w wersji 2.0.2 (dla Win i Mac).

Wtyczkę można znaleźć na stronie producenta: https://www.bertomaudio.com

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na nasze Warsztaty z nagrań terenowych. Podczas kursu zgłębimy nie tylko praktyczne aspekty obsługi sprzętu, ale także wnikniemy głębiej w sztukę słuchania i interpretacji otoczenia dźwiękowego.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie nam kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwiękowych oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *