Realizacja dźwięku na planie filmowym

Realizacja dźwięku na planie filmowym – bo w filmie 50% uwagi skupiamy na dźwięku! Zawsze fascynował nas cały obszerny proces realizacji filmów.

Powstawanie dźwięku w filmie jest niesamowicie interesującym zajęciem, które wymaga wielkiego serca i zaangażowania. Również i my staramy się zdobyć doświadczenie w usługowej realizacji dźwięku na planie filmowym.

Naszą ofertę kierujemy do amatorskich przedsięwzięć filmowych, poszukujących realizacji dźwięku w dobrej cenie. Traktujemy naszą współpracę jako szkołę pracy z filmem i proponujemy współpracę dla wszystkich amatorów kamery w Krakowie i okolicach.

Realizacja dźwięku na planie filmowym

Film to 50% obraz i 50% dźwięk

Oglądając film 50% naszej uwagi poświęcamy na obraz, ale drugie 50% wędruje w stronę dźwięku. Warto więc zadbać o dobrej jakości nagrania dźwięku na planie filmowym. Wierzymy, że nasza oferta realizacji dźwięku na planie filmowym zainteresuje osoby startujące w swojej przygodzie z filmem amatorskim.

Nasze usługi realizacji dźwięku na planie filmowym?

W ramach współpracy pojawiamy się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie, by wspólnie pracować nad dźwiękiem do produkcji filmowej. Posiadamy pewne zaplecze sprzętowe, które pozwoli na prostą realizację nagrań dźwięku indoor jak i outdoor.

Co oferujemy:

  • własny sprzęt audio
  • obsługę rejestratorów i mikrofonów
  • boom operatorkę (posiadamy własny boom)
  • zgrane dźwięki w formie cyfrowej po każdym dniu zdjęciowym

Realizacja dźwięku / nagrania terenowe

Niski budżet nie powinien wykluczać poświęcenia w jakości pracy i materiału rejestrowanego. Rozumiemy, że dobrej jakości dźwięk jest podstawą pozytywnego odbioru materiału video. Widzowie na pewno zauważą, jeśli dźwięk będzie słabej jakości co wpłynie na odbiór całego filmu.

Dopiero zdobywamy doświadczenie w rejestracji dialogów, chcemy również poznać techniki pracy z dźwiękiem na planie filmowym. Jako amatorzy, możemy pomóc w realizacji dźwięku do filmów amatorskich. Dla nas to nauka i zdobywanie doświadczenia, a dla reżyserów wsparcie w rejestracji dźwięków.

Również wraz z nauką poszerzamy nasz sprzęt, przygotowany pod pracę w filmie.

Boom operator

Z dźwiękiem na planie nieodłącznie kojarzona jest funkcja boom operatora. Pracujemy nad zdobyciem odpowiedniego doświadczenia w roli Boom operatorów. Jeśli masz dźwiękowca, ale poszukujesz boom operatora, zapraszamy również do kontaktu.

Rejestrujemy dźwięki, ale również poznajemy techniki operowania boom pole i pracą z tyczką w dźwięku dla filmu.

Napisz do nas, a przygotujemy dla ciebie spersonalizowaną ofertę.