Nagrania hałasu nieruchomości

Budzisz się rano wraz z pierwszymi porannymi promieniami słońca. Wstajesz z łóżka, robisz kawę. Jedyny dźwięk jaki słyszysz rano to odgłos pracującego młynka do kawy i ekspresu. Wychodzisz na taras z kubkiem parującej kawy w ręce i rozglądasz się po cichej i spokojnej okolicy. Słyszysz to? No właśnie. Cisza i śpiew ptaków.

Wracasz do domu, włączasz komputer. Jedyny dźwięk, jaki słyszysz to cichy szum pracującego komputera. Zaczynasz pracę w ciszy i skupieniu. Włączasz w tle spokojną relaksującą muzykę i poświęcasz się w pełni pracy. Wyłączasz na chwilę muzykę. Słyszysz to? No właśnie. Cisza.

Badanie hałasu nieruchomości

Cicha okolica w mieście? to możliwe!

Po pracy wskakujesz w wygodne ubranie i zakładasz buty do biegania. Wychodzisz przed dom i ruszasz przed siebie. Nie zabierasz słuchawek, wsłuchujesz się tylko w śpiew ptaków. Słyszysz to? No właśnie. Cisza, śpiew ptaków i lekki szum wiatru w koronach drzew.

Wieczorem postanawiasz poczytać książkę. Robisz herbatę, siadasz w fotelu i zagłębiasz się w lekturze. Nic cię nie rozprasza. Słyszysz to? No właśnie. Cisza.

Czy to brzmi jak twój idealny dzień? A co gdyby się okazało, że nie sprawdziłeś tego wcześniej, a ta droga szybkiego ruchu, która jest kawałek od twojej działki jednak jest nieznośnie głośna? Co gdyby się okazało, że dzieci z pobliskiego przedszkola, chociaż urocze, to jednak niesamowicie głośne? Co, gdyby się okazało, że niedaleko jest prężnie działająca dyskoteka, z której istnienia wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy?

Mamy na to sposób! Badania hałasu nieruchomości

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój i chcesz mieć pewność, że okolica w której masz zamiar zamieszkać ci to zapewni, skontaktuj się z nami. Oferujemy nowatorską usługę polegającą na nagrywaniu dźwięków otoczenia. Możemy przyjechać w okolice twojego wymarzonego domu lub mieszkania kilka razy (o różnych porach dnia, a także w nocy), żeby nagrać cały krajobraz dźwięków, który będzie cię otaczał.

Dostarczymy ci wysokiej jakości nagrania, dzięki którym poczujesz się, jakbyś już tam był. Będziesz mógł ocenić, czy otaczające cię odgłosy są dla ciebie w porządku, czy może jednak są dla ciebie zbyt męczące.

Napisz do nas, a przygotujemy dla ciebie spersonalizowaną ofertę.