Ambient Soundmap – Nagrania terenowe

Kochamy rejestrować dźwięki

Uwielbiamy chodzić po lasach i przysłuchiwać się dźwiękom natury. W 2021 roku po kilku latach planowania postanowiliśmy zrealizować nasze pragnienia o nagrywaniu dźwięków natury.

Pierwsze zderzenie z rzeczywistością, to brak ciekawych miejsc z informacjami o nagrywaniu dźwięków natury w Polskim internecie. Czas to zmienić i tak, powstała strona Ambient Soundmap.

Podróże po dźwięk

Nasze podróże po dźwięk zaczęły się w 2020 roku. Cały nasz wolny czas poświęcamy na realizacji projektów audio, z dźwiękami otoczenia. Bo dla nas nagrywanie to wielka podróż, podróż po dźwięk.

Dziękujemy, że jesteś na naszej stronie Ambient Soundmap. Liczymy, że nasze treści, dźwięki i szkolenia zainteresują Ciebie i zmotywują do nagrywania swojej drogi życia.

Nowe projekty audio

Sezon 2022 to kolejny sezon z nowym sprzętem nagrywającym. Pracujemy na sprzęcie, który wybraliśmy świadomie w celu tworzenia wyjątkowych nagrań natury. To oczywiście początek naszej przygody z podróżowaniem z plecakiem i rejestratorem dźwięku.

Jednocześnie pragniemy zarażać naszym hobby inne osoby, chcące rozpocząć przygodę z dźwiękami otoczenia.

Do zobaczenia na szlaku

Pejzaże dźwiękowe

Wierne odwzorowanie dźwięków otoczenia nagrania w Stereo, IRT Cross oraz Ambisoniczne. Rejestrujemy dźwięki dla szeroko pojętego przemysłu Audio-Video.
Prowadzimy nagrania terenowe

Pracujemy wytrwale w terenie, gdzie rejestrujemy wyjątkowe zestawy dźwięków. Gdy potrzebujesz nagrania w terenie.

Utrwalamy dźwięki natury

Nasze ulubione zajęcie po-godzinach. W poszukiwaniu dźwięków dzikich zwierząt przemierzamy szlaki piesze i wodne.

Nagrywamy w 192 kHz / 32 bit flow

Uważamy, że jakość ma znaczenie. Wszystkie nasze dźwięki nagrywamy w 192 kHz / 32 bit flow. Pragniemy by nasz bank dostarczał najwyższej jakości nagrania.

Piszemy o nagraniach terenowych

Pragniemy by nasz serwis stał się połączeniem ciekawego banku „dźwięków” natury wraz z dużą dawką informacji. To nasz cel na nadchodzące lata pracy z rejestratorem.