Nagrywanie dźwięków pod wodą? Tak to możliwe, dzięki hydrofonowi – np. od Aquarian Audio z ich nowym modelem H2d. To tani, wytrzymały i niezawodny hydrofon gotowy na najpoważniejsze wyzwania.

Czemu wspominamy o tym modelu? W cenie 1200-1300zł otrzymujemy produkt o bardzo wysokiej jakości, który dodatkowo jest wodoodporny do 80m. Idealne rozwiązanie dla amatorów ale również profesjonalnych dźwiękowców.

W standardzie model można zakupić z łączem XML lub mini-jack oraz wybrać długość kabla.

Model jest droższy od najtańszych rozwiązań, ale dużo tańszy od profesjonalnych hydrofornów dostępnych na rynku. Wydaje się to najciekawszym modelem dostępnym aktualnie w sprzedaży.

Dla kogo H2d Hydrophone?

Dla każdego dźwiękowca myślącego o rejestracji dźwięków w wodzie. To idealny mikrofon dla zastosowań badawczych ale również do nagrywania pod banki dźwięków czy pod specjalne zamówienia SX.

Jest to na pewno dość niszowa dziedzina field recordingu, ale z roku na rok coraz więcej osób sięga po tego typu mikrofony. Nie jest to na pewno model skierowany do amatora dopiero rozpoczynającego przygodę z nagrywaniem – chyba, że właśnie tego typu dźwięki chcemy rejestrować.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie mi kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwięków przyrody oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękuję

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *