Zapraszamy na wspólne nagrywanie dźwięków przyrody

Zapraszamy na wspólne nagrywanie dźwięków przyrody w Małopolsce. Jeśli kochasz nagrywanie przyrody i szukasz osób z podobną pasją, zapraszamy na wspólne wypady do lasu, w góry, w miejsca pełne przyrody.

Nagrywamy dźwięki przyrody w grupie

Bo razem jest raźniej oraz lepiej się uczy i poznaje tajniki nagrywania. Wspólnie fajniej jest spędzać czas w dziczy, szczególnie w trudnych warunkach lub w odległych lokalizacjach. Wkrótce również plan nocowania w lesie w celu rejestrowania dźwięków nocy.

To oczywiście bardzo luźny projekt, jeśli zbierze się grupa 3-4 osób chcących wspólnie działać to ruszamy. Naszym celem jest nauka oraz nagrywanie pięknych dźwięków natury w Polsce.

Wstępnie planujemy jedno spotkanie w miesiącu. Najpewniej w weekendy, gdy każdy ma odrobinę więcej czasu na bieganie po lasach. Nie musisz być specjalistą, nie musisz robić tego zawodowo. Bawimy się wspólnie dźwiękiem i spędzamy fajny czas na łonie natury.

AudioCamping czyli dźwięk i kemping w jednym

Idea wspólnych wypadów i wspólnego nocowania w lasach i górach. Masz namiot, lubisz bushcraft i chcesz z nami tworzyć projekt dźwięku.

Cel zabawy, cel nagrań

Nasze prywatne nagrania chcemy udostępnić za darmo wszystkim zainteresowanym ich wykorzystaniem. Dodatkowo planujemy podjąć współpracę z lasami państwowymi (jeśli się uda), by prowadzić projekty Audio na potrzeby badania lasów i środowiska.

Ale przede wszystkim pragniemy stworzyć ciekawy projekt, który może przerodzić się w wieloletnie zajęcie rejestrowania przyrody.

Osoby, chcące z nami wybrać się na nagrywanie oczywiście mogą dołączyć się do całego przedsięwzięcia. Ale jeśli nie chcesz udostępniać za darmo swoich nagrań z projektu, to również masz do tego oczywiście prawo! My udostępnimy, bo tak chcemy rozwijać nasz projekt.

Nagrywanie dźwięków natury – to nasz nowy projekt podróżowania za dźwiękami przyrody w Polsce. Osoby chętne do dzielenia się swoimi nagraniami zapraszamy do współpracy.

Kogo szukamy?

Osób zainteresowanych wspólną audio przygodą. Nie musisz być profesjonalistą, ale fajnie jeśli masz podstawową wiedzę z nagrywania. Musisz posiadać własny rejestrator dźwięku oraz chęci do rejestrowania dźwięków przyrody.

Dopiero zaczynasz przygodę z nagrywaniem? To super! Nasze spotkania są właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na nasze Warsztaty z nagrań terenowych. Podczas kursu zgłębimy nie tylko praktyczne aspekty obsługi sprzętu, ale także wnikniemy głębiej w sztukę słuchania i interpretacji otoczenia dźwiękowego.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie nam kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwiękowych oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *