Kochamy przyrodę – film dokumentalny „50 cm życia”

Piękny film dokumentalny o przyrodzie, o bagnie, o mokradłach. Czyli projekt „50 cm życia”. Niesamowity dokument, który interesuje nie tylko sam projekt, ale przede wszystkim piękne dźwięki przyrody nagrane.

Dźwięki natury – 50 cm życia

Widać, że sam dokument pięknie przygotowany, a sam projekt niesamowicie utworzony. Bardzo ciekawe dźwięki natury pięknie upiększyły ten dokument. Jeśli zastanawiasz się, czemu warto zająć się nagrywaniem dźwięków pomysłem, może być nagrywanie natury.

Film dokumentalny opowiadający historię nawodnienia bagna i pierwszego na świecie streamingu z gniazda żurawia (Grus grus) w Nadleśnictwie Włoszakowice.

Projekt „Żuraw w lesie” dostępny jest tutaj: http://zurawwlesie.pl/

Chcesz nauczyć się nagrywać dźwięki natury, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na nasze szkolenia z nagrywania dźwięku. Poznasz sprzęt, zdobędziesz doświadczenie z obsługi a wszystko w plenerze.

Szukasz pomysłu na nagrania?

Świetnym pomysłem, może być nagrywanie dźwięków natury, tej blisko nas ale również wyjazdowej. Wejdź do fantastycznego świata przyrody, dla nas to przyjemność, pasja a przede wszystkim miło spędzony czas.

To idealny sposób, by zacząć przygodę z nagraniami audio ale również idealna gratka dla filmowców czy fotografów. Bo nie ma nic lepszego jak wyprawa w las czy góry, z dala od ludzi, byle bliżej przyrody.

Czas nagrywać przyrodę

Nagrania przyrody są zawsze wyjątkowe. To niesamowite, że możemy w prosty sposób podzielić się swoimi nagraniami audio z pięknych miejsc. Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi nagraniami oraz dzieleniem się ciekawymi miejscami do prowadzenia nagrań.

O temacie nagrywania lasu i prowadzenia zapisków „nie tylko audio”, napisaliśmy w osobnym artykule. Nagrywanie w lesie, to świetna gratka dla wszystkich szukających projektu życia. Bo ta przygoda nigdy się nie kończy i zawsze nas może czymś zaskoczyć.