Soundwalk 23/3/2024- Kraków City Ambient Soundmap

Nasze nagranie dźwięku zrealizowaliśmy podczas spaceru dźwiękowego (Soundwalk) w Krakowie, w Nowej Hucie. Dźwięk stanowi część archiwum dźwiękowego miasta Krakowa, a cały materiał został zarejestrowany w formacie stereo.

Podczas nagrywania żadne zwierzę ani mikrofon nie ucierpiały. Całość dostępna jest do obejrzenia na naszym kanale na YouTube.

Spodobało Ci się nagranie? Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału i śledzenia kolejnych nagrań dźwiękowych.

Materiał został nagrany przy użyciu rejestratora Sound Devices MixPre 6 II oraz mikrofonu stereofonicznego Audio-Technica BP4025 w konfiguracji stereo X/Y.

Projekt: Kraków City Ambient Soundmap

Nagrywamy dźwięki Krakowa, ponieważ tworzymy wirtualne archiwum dźwięków miasta. Dzięki temu możemy zachować unikatową symfonię dźwięków dla przyszłych pokoleń, co pozwoli im lepiej zrozumieć i docenić dziedzictwo dźwiękowe naszego miasta.

Więcej o projekcie:

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na nasze Warsztaty z nagrań terenowych. Podczas kursu zgłębimy nie tylko praktyczne aspekty obsługi sprzętu, ale także wnikniemy głębiej w sztukę słuchania i interpretacji otoczenia dźwiękowego.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie nam kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwiękowych oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *