Przewodnik po ekologii akustycznej

Na zakończenie czwartej edycji kampanii „Słyszę dobre dźwięki” powstała publikacja on-line „Przewodnik po ekologii akustycznej”. Pomoże on nam wszystkim nie tylko dbać o słuch, ale także spróbować przewidzieć naszą przyszłość.

Czym są dźwięki i jaki wpływ mają na nas?

Poszczególne rozdziały „Przewodnika…” wprowadzają nas w zagadnienia ekologii akustycznej, dzięki którym możemy lepiej zrozumieć otaczający nas świat dźwiękowy, ale również otwierają pola do dyskusji nad rolą dźwięku w naszym życiu, źródeł niepożądanych dźwięków oraz sposobów poprawy jakości naszego życia, naszej planety i jej przyszłości.

Przewodnik po ekologii akustycznej

Pobierz Przewodnik po ekologii akustycznej

Przewodnik jest zupełnie za darmo do pobrania tutaj.

Książka obowiązkowa dla wszystkich interesujących się nie tylko przyrodą, ale przede wszystkim nagraniami terenowymi. Zobacz jaki wpływ ma dźwięk na Twoje otoczenie. To również niesamowita pozycja inspirująca do kolejnych nagrań terenowych.

Interesujesz się ekologią akustyczną? Zobacz również darmowy ebook Ekologia akustyczna na obszarach leśnych

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na nasze Warsztaty z nagrań terenowych. Podczas kursu zgłębimy nie tylko praktyczne aspekty obsługi sprzętu, ale także wnikniemy głębiej w sztukę słuchania i interpretacji otoczenia dźwiękowego.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie nam kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwiękowych oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękujemy.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *