Nature Soundmap – posłuchaj dźwięków natury z całego świata

Strona Nature Soundmap to mapa dźwiękowa całego świata. Wchodząc na stronę możemy w prosty sposób przenieść się do dźwiękowych zakątków całej naszej planety. To ponad 400 nagrań dźwięków natury.

Ten projekt wymagał zaangażowania wielu godzin pracy i czasu. Specjaliści dźwiękowcy odwiedzili najdalsze zakątki globu w celu nagrania unikalnych dźwięków natury.

Odgłosy natury z całego świata na mapie online

Ponad 100 specjalistów dźwiękowców z całego świata udostępniło piękne nagrania z najpiękniejszych miejsc. Za pomocą jednego kliknięcia myszką na mapie, możemy w jednym momencie słuchać dźwięki Australii by za moment skoczyć do Kanady.

Jak słuchać, czyli przygotuj słuchawki

Oczywiście przy użyciu słuchawek. To dzięki nim uzyskamy najlepszą jakość dźwięku. Ba nawet możemy poczuć się jak byśmy tam byli. Najlepsze efekty dają słuchawki nauszne, które w dobry sposób odetną nas od otoczenia. Warto skorzystać, ze słuchawek o budowie zamkniętej i naturalnych barwach dźwięku.

Odwiedź mapę dźwięków świata: https://www.naturesoundmap.com

Nature Soundmap to projekt finansowany przez Wild Ambience.

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na nasze Warsztaty z nagrań terenowych. Podczas kursu zgłębimy nie tylko praktyczne aspekty obsługi sprzętu, ale także wnikniemy głębiej w sztukę słuchania i interpretacji otoczenia dźwiękowego.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie nam kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwiękowych oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *