Dźwięk porannej kawy: ASMR dla zmysłów

Zapraszamy Was na niesamowitą podróż do świata parzenia kawy w domowym zaciszu, by stworzyć wyjątkowy napój dla podniebienia i duszy.

Każdego ranka, kiedy słońce dopiero co wznosi się na niebie, wstajemy i oddajemy się rytuałowi parzenia kawy. Czasem czynimy to w zaciszu naszej kuchni, innym razem w plenerze, jednak zawsze towarzyszą nam te same dźwięki.

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy tak jak my, zachęcamy do wsłuchania się w te dźwięki. Niech staną się one Twoim towarzyszem podczas porannego rytuału, dodając nutkę magicznej harmonii do każdego kubka parzonej kawy.

ASMR z kawą – melodia porannej kawy

To szmer gorącej wody spływającej przez dripa, delikatne szelesty fusów. Te dźwięki zapewniają początek idealnego dnia.

Wprowadzają nas w stan pełen spokoju i skupienia, jednocześnie tworząc autentyczną ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response).

Czy jesteście gotowi na wyjątkową podróż z aromatyczną kawą w roli głównej?

Przygotujcie się na niezapomniane doznania zmysłowe, które otworzą przed Wami nowe możliwości odkrywania piękna codzienności poprzez dźwięki i ASMR.

Autor: Ambient Soundmap / Marcin Ożarek
Sprzęt: MixPre 6II + Audio-Technica BP4025
Oryginalny dźwięk nagrany w formacie stereo 192/32

To nagranie jest częścią projektu Everyday Sounds by Ambient Soundmap. Inicjatywy mającej na celu gromadzenie autentycznych dźwięków codzienności do naszego bogatego banku dźwięków.

ASMR (ang. autonomous sensory meridian response – samoistna odpowiedź meridianów czuciowych).

Zapraszamy was na poranną kawę! Teraz wirtualnie, ale podczas naszych szkoleń dźwiękowych w Krakowie, na pewno znajdziemy czas na wspólny wypad do kawiarni.

Warsztaty nagrań terenowych (field recordingu) - jak nagrywać dźwięki natury i otoczenia?

Weź udział w naszych warsztatach z nagrywania dźwięku

Czy przypadła Ci do gustu wirtualna kawa? Czy potrzebujesz jeszcze innych dźwięków? Jeśli tak, z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zamówienia spersonalizowanych nagrań dźwiękowych.

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na nasze Warsztaty z nagrań terenowych. Podczas kursu zgłębimy nie tylko praktyczne aspekty obsługi sprzętu, ale także wnikniemy głębiej w sztukę słuchania i interpretacji otoczenia dźwiękowego.

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie nam kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwiękowych oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *