Gdzie słuchać naszych nagrań?

Gdzie można zapoznać się z próbkami nagrań Ambient Soundmap? Oto kompletna lista miejsc, gdzie publikujemy nasze nagrania. Oczywiście, to tylko próbki z różnych wyjazdów i projektów, kompletny katalog dźwięków nie jest jeszcze dostępny do odsłuchu.

Dziękujemy za zainteresowanie nagraniami od Ambient Soundmap. Wszystkie próbki staramy się umieszczać on-line na naszych kanałach w wybranych mediach społecznościowych i platformach.

Próbki nagrań od Ambient Soundmap

Wszystkie linki otwierają się w nowej karcie, więc nie ma obawy, że nasza strona się zamknie. Życzymy miłego słuchania i do zobaczenia na dźwiękowych szlakach.

Strona Ambient Soundmap

Oczywiście na naszej stronie, powstał specjalny dział z różnymi „próbkami” dźwięków. To nie tylko próbne nagrania ale również fragmenty naszych projektów audio.

Próbki nagrań: https://ambientsoundmap.com/probki-nagran/

Ambient Soundmap na Bandcamp

Część próbek udostępniliśmy do zakupu w formie plików .flac na profilu Bandcamp: https://ambientsoundmap.bandcamp.com

Ambient Soundmap na Facebook

Facebook – oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tej platformie. Dodajemy tam kilki do bieżących próbek dźwięków. Liczba naszych nagrań stale rośnie, ale czasem brakuje czasu by wszystko zamieścić on-line.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony FB lub do dołączenia do naszej grupy. W obu miejscach publikujemy newsy, próbki i projekty.

Strona Facebook: https://www.facebook.com/ambientsoundmap

Grupa Facebook: https://www.facebook.com/groups/ambientsoundmap

Ambient Soundmap na YouTube

Na naszym kanale YouTube staramy się dodawać wszystkie nowe próbki. Jest to chyba najprostszy sposób na słuchanie naszych produkcji, również na urządzeniach mobilnych przez aplikację YouTube.

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-TVWtsJXYBKV2L_le5J6EA

Ambient Soundmap na Soundcloud

To jeden z naszych nowszych kanałów udostępniania naszych próbek. Na ten moment testujemy i dodajemy materiały do darmowego konta. Tu mogą nie pojawiać się wszystkie próbki (ograniczenia w ilości darmowych próbek). Ale oczywiście zapraszamy na platformę.

Biblioteka Soundcloud: https://soundcloud.com/ambientsoundmap

Wesprzyj Archiwum dźwięków przyrody

Jeśli podobał Ci się ten post i chciałbyś wesprzeć Ambient Soundmap oraz projekt nagrania archiwum dźwięków przyrody rozważ "postawienie mi kawy" lub Zostań Patronem.

Patroni otrzymują dostęp do ukrytych nagrań dźwięków przyrody oraz do ciekawych publikacji o nagraniach terenowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć strony finansowo, podziel się tym postem z innymi lub zostaw komentarz poniżej, dając mi znać, że podobał Ci się ten post! Oba te sposoby są darmowe i pomagają w rozwoju strony. Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *