Szkolenia z nagrywania dźwięku

Myślisz o rozpoczęciu przygody z nagrywaniem dźwięku, ale nie wiesz jak zacząć? Chcesz nauczyć się podstaw? A może chcesz wybrać sprzęt i nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Przygotowałem specjalnie dla Ciebie kurs w plenerze z obsługi sprzętu do rejestracji dźwięków. Na kursie nauczysz się obsługi sprzętu, złożenia zestawu, ustawienia mikrofonów oraz podstaw nagrywania.

Szkolenia z nagrań terenowych - jak nagrywać dźwięki natury i otoczenia?

Dopasowane Szkolenia z nagrań dźwięku

Zapraszam na specjalnie przygotowane podstawowe szkolenie dla amatorów dźwiękowców. To spotkania 1 na 1 lub w małych grupach w pięknym plenerze. Poznasz tajemnice nagrywania przyrody, obsługi profesjonalnego sprzętu i nagrasz swoje pierwsze dźwięki, które zabierzesz do domu.

Podstawowe szkolenie pozwoli Tobie na swobodne rozpoczęcie przygody z nagrywaniem dźwięku. W szybki i prosty sposób przestaniesz bać się swojego rekordera i zdobędziesz przyjemność z uwieczniania dźwięku w formie cyfrowej.

Ile trwa szkolenie nagrywania dźwięków?

Wszystko zależy od rodzaju szkolenia. Jeśli nagrywamy dźwięki przyrody, takie szkolenie może trwać 2 godziny ale również organizuję szkolenia całodniowe. Moje szkolenia prowadzę w taki sposób, by nie tylko pokazać sprzęt ale przede wszystkim pokazać naturę.

Kocham las i wodę, prowadzę szkolenia w sposób „naturalny” bez pośpiechu. Często podczas szkoleń wybieramy się w góry lub włóczymy się po lesie poszukując ciekawych miejsc do nagrań.

Czy muszę znać się na nagrywaniu dźwięku?

Oczywiście że nie! Moje szkolenia kieruję do amatorów chcących poznać świat dźwięku. Nauczę pełnej obsługi rejestratora, pokażę różne mikrofony, będzie czas na rozmowy oraz poznanie pięknych dźwięków.

Na spotkaniu (szkoleniu) pokażę jak obsługiwać sprzęt, jakie są ciekawe rodzaje mikrofonu i jak nagrywać przyrodę. Dodatkowo zabierasz swoje nagrania, które potem możesz opublikować, obrobić, etc.

Do zobaczenia na szkoleniu

Poznaj ofertę szkoleniową

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i sprawić, jakie szkolenie dźwiękowe możemy stworzyć dla Ciebie.